HAKKIMIZDA

 • Şirketimiz 1989 yılında kurulup 1991 yılına kadar Sovyetler Birliği (SSCB) olarak bilinen devlet pazarına Türk ürünlerini sokarak Türk ürünlerinin tanıtımına katkıda bulunmuş, yaptığı ihracatla Türk ekonomisine büyük katkı sağlamıştır. İntermak Tic. Paz. İhr. İth. Ltd. Şti. kendini yenileyerek RSG Otomotiv Kimya Ürn. İml. İth. İhr. Ltd. Şti. ismini alarak 1999 yılında otomotiv sektörüne geçiş yapmıştır.

  Firmamızın ana hedeflerinin başında kaliteden ödün vermemek, kaliteli ürünleri Türk tüketicisine sunmak gelmektedir.

  Dünya çapında kalitesiyle kendini kanıtlamış Ribbonwax ve Braunwax firmalarını bünyemizine katarak firmamızı dahada güçlendirdik.yakın gelecekte kendini kanıtlamış marka olmuş firmalarla anlaşıp müşterilerimizin hizmetine sunacaktır.

  Vizyon
  Bilişim teknolojilerini en üst seviyede kullanıp, kendi alanlarında girişimci, yenilikçi, insanların hayatında su, hava, güneş kadar önemli olmak. Müşterilerimizin tüm beklentilerinin karşılandığı tek adres olmak. Bununla birlikte müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değerleri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmaktır.

  * Müşteri odaklı olmak.
  * Faaliyet alanında lider konuma erişmek.
  * Hizmette kalite,doğruluk ve istikrar sağlamak.
  * Dengeli ve karlı büyüme elde etmek.
  * Topluma ve çevreye katkıda bulunarak örnek olmak.
  * Çalışanlarının çalışmaktan gurur ve mutluluk duyduğu bir şirket olmak.

  Misyon
  Yakın gelecekte Türkiye'nin konusunda lider oyuncusu olmak. Müşterilerimize, kalitesi kabul görmüş standardizasyonu sağlanmış ürünlerimizle; otomotiv sektöründe yenilikçi ve güvenilir yaklaşımlarla en kaliteli hizmeti sunmak. Bulunduğu sektörde rekabetin gerekliliğine, kim başarılıysa, kim daha üstün mal üretiyorsa ve kim daha iyi hizmet veriyorsa onun öne geçeceğinin bilincindedir. Bu yüzden, rekabetin ülke ekonomisine ve insanlığın gelişimine katkı sağlayacağına inanmaktadır.

  Değerler
  Performans, ileri görüşlülük, yaratıcılık, etik, samimiyet. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir.
  * Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan asla taviz vermeyiz.
  * Topluma, doğal çevreye ve insanlığa her zaman saygılıyız ve yararlı olmak için azami çaba gösteririz.
  * En büyük önemi insan faktörüne veririz ve bu alanda sürekli yatırım yaparız.
  * Takım ruhuna inanırız.
  * Ribbonwax ve Braunwax'da çalışan herkesin "kendi işinin lideri" konumunda olduğuna inanırız.

 

 • ISO 9001:2000 ISO 9001:2000 ISO 9001:2000 ISO 9001:2000 Cilalı Köpüklü Oto Yıkama

HAVA DURUMU

 • İSTANBUL
  Istanbul
 • ANKARA
  Ankara
 • İZMİR
  Izmir
 • SAMSUN
  Samsun
 • ADANA
  Adana
 • ANTALYA
  Antalya